דילים לאילת

הדף שלנו ב Facebook


טיסות זולות

טיסות לאילת

הזמנת כרטיסי טיסה לאילת

לטוס לאילת לחופשה מושלמת

אילת, עיר התיירות והנופש הדרומית, מציעה למבקריה תנאים אופטימאליים לנופש מושלם. מגוון עצום של אכסניות ובתי הארחה, מלונות ארבעה וחמישה כוכבים ווילות פאר עם בריכות פרטיות שניתן להשכיר לאורך כל השנה.

טיסות לאילת יוצאות מנמל התעופה בן גוריון ומשדה דב שבתל אביב וכמו כן יוצאות גם טיסות מחיפה. הטיסות היוצאות מחיפה ומשדה טוב, מתבצעות במטוסים קטנים יותר מאלו היוצאות מבן גוריון, מחיר כרטיסי הטיסה מחיפה לאילת יקר יותר ומגיע לעיתים למחיר גבוה מ 400 שח. אורך הטיסה ממרכז הארץ לאילת נע בין 30 ל 50 ד' (תלוי מאיזה שדה תעופה יוצאת הטיסה וסוג המטוס).

חברות התעופה המפעילות קווים לעיר הדרומית הן ארקיע, ישראייר ולאחרונה גם אל על החלה להפעיל טיסות על בסיס יומי לאילת באמצע השבוע.

טיסות זולות לאילת

חיפוש ברשת האינטרנט על הביטוי "טיסות לאילת" יציג לכם את אתרי חברות התעופה עצמן ומספר אתרי תיירות נוספים המשווקים כרטיסי טיסה לאילת. טווח המחירים לא רחב ואת הטיסות הזולות באמת תוכלו להשיג דווקא אם תתאימו את החופשה שלכם לימים ספציפיים בשבוע בהם הביקושים לטיסות לאילת וחזור לת"א, קטנים יותר. רב הנופשים באילת מעדיפים להגיע אל העיר ביום חמישי, בתחילת סוף השבוע ולחזור חזרה למרכז עם הטיסות שעוזבות את העיר בראשון בבוקר. טיסות בימים אלו הן היקרות ביותר ולכן אם אתם מעוניינים בטיסות זולות, כוונו את הגעתכם לאמצע השבוע, או טוב יותר, לשבת בבוקר, שכן טיסות לאילת היוצאות בשבת בבוקר ניתן לרכוש לעיתים בפחות מ 150 שח! כמובן שמחירי הטיסות בקיץ גבוהים יותר ממחירי הכרטיסים בעונות החלשות יותר ולכן גם פה תשיגו מחירים זולים יותר אם תבחרו לטוס שלא בשיא העונה.

 

bottom
תקנון ותנאי שימוש | כל הזכויות שמורות דילים לאילת www.eilat-flights.co.il © 2010