דילים לאילת

הדף שלנו ב Facebook


טיסות זולות

טיסות לאילת ברגע האחרון

למה לחכות תמיד לרגע האחרון? אז זהו, שבמקרה הזה, זה בדיוק הדבר שצריך לעשות כדי לשלם פחות וליהנות כפליים: גם לתפוש אחת מהטיסות לאילת ברגע האחרון ולשלם מחיר נמוך יותר היום כשהדילים לאילת פשוט משתוללים במחירים כלפי מטה וגם לבחור לכם מתוך שפע חבילות הנופש שכוללות: טיסות לאילת + שהייה במלונות הפאר באילת+כניסה למיטב מקומות הבילוי והאטרקציות, כך שתוכלו לבחור את הבילוי המועדף עליכם, בתקציב שעומד לרשותכם: ספורט אתגרי בים או ביבשה, השתכשכות עם דולפינים בריף הדולפינים, ארמון המלכים, המצפה התת-ימי, ועוד ועוד.


הכי דרום שיש

הדרום הרחוק שלנו מסתבר כבר לא כל כך רחוק: חברות התעופה המפעילות טיסות לאילת (ארקיע, ישראייר, ואל-על) אמנם לא הצליחו לקצר את משך הטיסות לאילת, אך במחיר כזה 40 דקות טיסה חולפות כהרף עיין. מבצעי הטיסות לאילת היום כל כך אטרקטיביים, שיותר משתלם לטוס ולהגיע לאילת תוך פחות משעה רעננים ונמרצים, מאשר לנסוע ברכב פרטי או בתחבורה ציבורית ולבזבז בין 4 ל-5 שעות בנסיעה, להגיע עייפים, ולבלות את יתרת היום שנשארה בשינה.

אלו מביניכם המבקשים להדרים לסיני ונרתעו עד היום ממחירי הטיסה מאחר ואלו היו יקרים מדי עבורם ישמחו לדעת שחברות התעופה בחודשים האחרונים יצאו במבצעי טיסות לאילת ברגע האחרון שצמצמו מאוד את הפער בין מחירי הטיסות לאילת ובין מחירי הנסיעה ברכב או באוטובוס עד כדי כך שמשתלם יותר לטוס לאילת מאשר לנסוע אליה, ומשם להמשיך לסיני.

בין חמישי לראשון-סופשבוע ארוך

לרוב אנשים מגיעים בטיסה ביום חמישי לאילת על מנת להרוויח את היום, וחוזרים ביום ראשון בבוקר. אולם זאת יש לדעת-זמן הטיסות לאילת בסוף השבוע כבר מזה כשנתיים קצר יותר מאשר באמצע השבוע, מאחר ובחודש יולי 2007 התקבלה החלטה משותפת של שר התחבורה דאז-שאול מופז ושל חיל האויר להתיר למטוסים אזרחיים אך ורק בסופי שבוע לטוס מעל באר שבע ומצפה רמון, מסלול שהיה עד אז פתוח אך ורק לטיסות אימון ואחרות של חיל האויר. המטוסים של חברות התעופה האזרחיות והמטוסים הפרטיים טסו מעל ים המלח ומעל הערבה במסלול שמאריך את הטיסה בכרבע שעה, ובו הם טסים גם היום באמצע השבוע.

הזמנות ברשת

הזמנת כרטיסים לטיסות לאילת ברגע האחרון דרך רשת האינטרנט היא הדרך הנוחה והמהירה ביותר לרכוש כרטיס טיסה לאילת-לגורם הזמן יש חשיבות מכרעת כאשר רוצים להזמין כרטיס לאחת מהטיסות לאילת בדקה ה-90, מפני שהן מבוססות על מקומות פנויים במטוס שאותם חברת התעופה מוכרת במחיר נמוך יותר כדי לא להוציא טיסות ריקות למחצה, והזריזים שמגיעים ראשונים זוכים בכרטיסים המוזלים בכ-50% ממחיר כרטיס טיסה שהוזמן זמן רב מראש.

חשוב מאוד להשוות בין המבצעים של החברות השונות ולמצוא את המחיר המשתלם ביותר לפני שסוגרים על חברה מסוימת, מאשר לגלות לאחר מעשה שיכולתם להוזיל את מחיר הטיסה לאילת בכמה עשרות אחוזים, מאוחר מדי.

פרט נוסף משמעותי-בהזמנה דרך אתרים באינטרנט חשוב למסור את פרטי כרטיס האשראי בשיחה טלפונית ולא להקליד אותו בטופס ההזמנה על מנת להימנע משימוש לרעה במספר כרטיס האשראי. בכל טפסי ההזמנה, בכל האתרים יש מקום להשאיר מספר טלפון ונציג של החברה יתקשר אליכם

 

bottom
תקנון ותנאי שימוש | כל הזכויות שמורות דילים לאילת www.eilat-flights.co.il © 2010