דילים לאילת

הדף שלנו ב Facebook


טיסות זולות

טיסות זולות לאילת

לטוס לאילת בזול

נופשים רבים מהארץ ומהעולם נוהרים לאילת בעונות החגים היהודים (ספטמבר-אוקטובר) והחגים הנוצרים (דצמבר-ינואר) ועל אף שגם בחודשים אלו חברות התעופה והנופש מציעות דילים לאילת במחירים אטרקטיביים במיוחד, הרי שמחוץ לעונות אלו חבילות הנופש לאילת יכולות להוזיל את עלויות החופשה שלכם בעשרות אחוזים לעומת מחירי שיא העונה.

עבור התיירים הרבים המגיעים לאילת, בעיקר אלו המגיעים ממדינות מרכז אירופה, החורף הישראלי הוא קיץ לכל דבר-בשעה שבארצות מהן הגיעו השלג מכסה את הכל והטמפרטורות צונחות מתחת לאפס, הם נמצאים על חוף הים, נהנים משמש חמימה, ומטמפרטורות של 25-30 מעלות, וגם הנופשים הישראלים, בעיקר אלו שחום יולי-אוגוסט באילת כבד עליהם, מגיעים אליה בהמוניהם בחודשי הסתיו והחורף (ספטמבר-יוני), ונהנים מחבילות נופש הכוללות טיסות זולות לאילת, שהייה במלונות באילת עם כל הפינוקים, וכניסה לאתרים ולאטרקציות באילת-ריף הדולפינים, ארמון המלכים, המצפה התת-ימי, מערות שלמה המלך, ועוד.

בשנת 2007 הוחלט בחיל האויר לפתוח בסופי-שבוע את מסלול הטיסה מעל באר שבע ומצפה-רמון לחברות התעופה האזרחיות ולמטוסים פרטיים, לאחר שבמשך שנים מסלול זה יועד אך ורק לטיסות של חיל האויר, ולמטוסים אזרחיים התאפשר לטוס במסלול הארוך בכרבע שעה ועובר מעל ים המלח והערבה שבו הם עוברים גם היום באמצע השבוע. החלטה זו איפשרה לחברות התעופה להוציא טיסות זולות לאילת באמצע השבוע, ולקצר את משך הטיסה בסוף השבוע.

באמצע השבוע, בשעות המוקדמות של הבוקר, ובשעות הלילה, טיסות לאילת זולות יותר אם כחלק מחבילות נופש לאילת, או ברכישה רגילה של כרטיס טיסה, מאחר ורוב רובם של הנופשים מעדיפים לטוס בשעות היום, והטיסות יוצאות לעיתים ריקות למחצה.

 

bottom
תקנון ותנאי שימוש | כל הזכויות שמורות דילים לאילת www.eilat-flights.co.il © 2010